صفحه نخست
عناوین کلی اخبار
رییس گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت خوزستان گفت: عادات تغذیه ای مناسبی که در ماه رمضان به دست آورده ایم را حفظ و از برگشت به عادات غلط غذایی گذشته دوری کنیم.
اولین و مهمترین پیامد از دست دادن زبان مادری گسست هویتی است.
معاون دفتر هماهنگی و فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: رضایت گیری ۱/۸ درصدی براي اهدای عضو با توجه به آمار بالای مرگ مغزی در خوزستان بسیار اندک است.
با توجه به وسعت جغرافیایی استان خوزستان و بلاخیز بودن آن شرایط اخیر بوجود آمده را باید به عنوان تجربه و درسي برای پیشگیری های بعدی که مقدم بر درمان و رسیدگی است، در نظر گرفت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: طرح بسیج ملی کنترل فشار خون از ۲۷ اردیبهشت با هدف شناسایی افراد مبتلا و کاهش هزینه های عوارض ناشی از آن آغاز شد.
جاده روستای آلبوعفری که مسیر ارتباطی سه روستا به مرکز شهر سوسنگرد است نیاز به بازسازی فوری دارد.
رييس پژوهشكده تعليم و تربيت خوزستان با ارسال نامه اي به سايت اخبار حكمت از معلمان و پژوهشگران خداحافظي كرد.
در دل روستایی فراخ، حالا انبوهی از نخلهای شاداب وسبز سر به فلک کشیده اند جایی که افق سبز بر آبی زمین بوسه می زند می توان ضجه های نخل و زمین را با هم شنید. تابستان فریاد عطش و حالا از آب زیاد.
سیلاب به شادگان که رسید اخطار تخلیه برای بعضی از روستاهای این شهرستان نیز صادر شد. صراخیه یکی از این روستاهاست که با وجود ساختن سیل بند برای جلوگیری از نفوذ سیلاب به داخل روستا، اما حالا تقریبا خالی از سکنه شده است. روستای گردشگری صراخیه حالا با حال و هوایی دیگر از دوستداران گردشگرو طبیعت دوست استقبال می کند...
طلا پاک است و خاک بر آن منتی ندارد و اکنون که خوزستان درگیر سیل است، آب هم نتوانسته منتی بر خوشه های زرین گندم بگذارد و اندکی از چشم نوازی رنگ طلایی گندم ها بکاهد. گویا تلالو نور، درخشش خوشه ها را دوچندان کرده است.
  از ۱۴

حکمت خبر