صفحه نخست
عناوین کلی اخبار
طلا پاک است و خاک بر آن منتی ندارد و اکنون که خوزستان درگیر سیل است، آب هم نتوانسته منتی بر خوشه های زرین گندم بگذارد و اندکی از چشم نوازی رنگ طلایی گندم ها بکاهد. گویا تلالو نور، درخشش خوشه ها را دوچندان کرده است.
مقصد کوت سید صالح است که اکنون یک هفته ای می شود که مسیر ارتباطی آن با شهر اهواز قطع شده است و اهالی برای عبور و مرور از قایق استفاده می کنند.
فرماندار باوی:
فرماندار باوی اظهار کرد: مراحل بازسازی پل ملاثانی نیاز به موافقت نامه مالی دارد که ظرف یک هفته آینده اخذ می شود.
استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان گفت: ۶۱ درصد از مدارس مسجد سلیمان نیاز به تخریب و بازسازی دارند و این نشان دهنده کم توجهی ما مسئولان است. دانش آموزان مسجد سلیمان چه گناهی کرده اند که در مسجد سلیمان به دنیا آمده اند؟
"برگشت فاضلاب" پديده اي كه شهروندان اهوازي مدت هاست با آن روبرو هستند! معضلي كه در اكثر نقاط شهر و در سطح كوچه و خيابان ديده مي شود و شديدا مردم را از لحاظ بهداشتي و عبور و مرور دچار مشكل كرده است. با وجود مراجعات مكرر شهروندان و شكايت هاي مكرر همچنان گوش شنوايي براي حل آبگرفتگي فاضلاب ها، بوي بد آن و تجمع حيوانات موذي نيست ، دراین بین خرابی آسفالت هم یکی دیگر از معضلات این شهر است که در گزارش تصويري زير مشاهده خواهید نمود.
با حضور وزیر نفت:
پروژه شرکت صنایع پتروشیمی با اعتباری بالغ بر ۳۸۸ میلیون دلار در اندیمشک کلنگ زنی شد.
راه مواصلاتی در شهر ملاثانی یک پل شناور است که این پل دچار تخریب اساسی شده است و زندگی روزمره مردم را دچار مشکل اساسی کرده است.
جوانان و درهای بسته
جوانان، متخصص و باسواد اند و باید راه برای آنان باز شود و پشت در نمانند.
در نشست مشترک مدیران شرکت‌های فولاد خوزستان و فولاد اکسین:
نشست مشترک مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت‌ فولاد خوزستان با مدیرعامل فولاد اکسین با هدف دستیابی به محصول نهایی خاص برگزار شد.
احساس خطر
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اهواز گفت: رئیس اتاق بازرگانی اهواز نسبت به جایگاه خود احساس خطر کرده است و اجازه ورود افراد شایسته و کارامد به این عرصه را نمی دهد.
  از ۱۴

حکمت خبر