صفحه نخست
عناوین کلی اخبار
ما كه هوا نداريم اما هواتو داريم:
خوزستان سرزمین طلای سیاه، نبض طپنده ایران، درست زمانی که ریزگردها نبرد نفس گیری را در شهر به راه انداخته بودند، باران های اسیدی اش چشم ها را شستشو می داد، عدم پرداخت حق آبه تالاب هایش ناحقی را فریاد می زد و در خشکسالی مدیریتی به سر می برد مردمش رایی را از صندوق تدبیر و امید بیرون کشاندند که هرگز این دو واژه به اندازه واژه هایی نظیر باران اسیدی، خفگی، آسم و حتی سرطان در ذهنشان تداعی نشد.
لزوم توجه به نکات ایمنی در کارخانه ها:
سقوط درب برقی ورودی انبار شعبه پخش شیرینی بر روی کارگران اهوازی دو مرگ دلخراش آفرید.
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان خبر داد:
از دو نویسنده ی پیشکسوت سوسنگردی در هفته ی کتاب تجلیل می شود.
مهدی مرادی مهمان نشست ادبی «دو پنجره» در استان اصفهان می‌شود.
30 دانش آموز روستایی در آستانه باز ماندن از تحصیل
فاطمه زبیدی دانش‌آموزی که در سال تحصلی جدید به دلیل نبود سرویس ایاب ذهاب از تحصیل باز می‌ماند اما به بخشدار روستا نامه می‌نویسد تا نخواهد در سال‌های دیگر به عنوان بازمانده از تحصیل به به چرخه آموزش بازگردد.
رییس گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت خوزستان گفت: در هر بحرانی تغذیه گروه های آسیب پذیر از جمله مادران باردار، کودکان، معلولین و سالمندان در اولویت است.
رییس بهداشت غرب اهواز گفت: وجود هر گونه بیماری پوستی در بیمارستان روانپزشکی بوستان را رد می کنیم.
رییس گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت خوزستان گفت: عادات تغذیه ای مناسبی که در ماه رمضان به دست آورده ایم را حفظ و از برگشت به عادات غلط غذایی گذشته دوری کنیم.
اولین و مهمترین پیامد از دست دادن زبان مادری گسست هویتی است.
معاون دفتر هماهنگی و فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: رضایت گیری ۱/۸ درصدی براي اهدای عضو با توجه به آمار بالای مرگ مغزی در خوزستان بسیار اندک است.
  از ۱۵

حکمت خبر