صفحه نخست
عناوین کلی اخبار
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان خبر داد:
از دو نویسنده ی پیشکسوت سوسنگردی در هفته ی کتاب تجلیل می شود.
مهدی مرادی مهمان نشست ادبی «دو پنجره» در استان اصفهان می‌شود.
30 دانش آموز روستایی در آستانه باز ماندن از تحصیل
فاطمه زبیدی دانش‌آموزی که در سال تحصلی جدید به دلیل نبود سرویس ایاب ذهاب از تحصیل باز می‌ماند اما به بخشدار روستا نامه می‌نویسد تا نخواهد در سال‌های دیگر به عنوان بازمانده از تحصیل به به چرخه آموزش بازگردد.
رییس گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت خوزستان گفت: در هر بحرانی تغذیه گروه های آسیب پذیر از جمله مادران باردار، کودکان، معلولین و سالمندان در اولویت است.
رییس بهداشت غرب اهواز گفت: وجود هر گونه بیماری پوستی در بیمارستان روانپزشکی بوستان را رد می کنیم.
رییس گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت خوزستان گفت: عادات تغذیه ای مناسبی که در ماه رمضان به دست آورده ایم را حفظ و از برگشت به عادات غلط غذایی گذشته دوری کنیم.
اولین و مهمترین پیامد از دست دادن زبان مادری گسست هویتی است.
معاون دفتر هماهنگی و فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: رضایت گیری ۱/۸ درصدی براي اهدای عضو با توجه به آمار بالای مرگ مغزی در خوزستان بسیار اندک است.
با توجه به وسعت جغرافیایی استان خوزستان و بلاخیز بودن آن شرایط اخیر بوجود آمده را باید به عنوان تجربه و درسي برای پیشگیری های بعدی که مقدم بر درمان و رسیدگی است، در نظر گرفت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: طرح بسیج ملی کنترل فشار خون از ۲۷ اردیبهشت با هدف شناسایی افراد مبتلا و کاهش هزینه های عوارض ناشی از آن آغاز شد.
  از ۱۵

حکمت خبر