صفحه نخست
سیاسی
انتصاب جمال عالمي نيسي بعنوان اولين فرماندار عرب تاريخ اهواز؛
استاندار خوزستان انتصاب پرحرف و حديث خود در فرمانداري اهواز را تصحيح كرد و نبي اله خونميرزايي با تخصص دامپزشكي را از مسند نمايندگي دولت تدبير و اميد در شهرستان اهواز تغيير داد و معاون خود در استانداري خوزستان را با كوله باري از تجربيات سياسي و پيشينه فرماندار بودن را بجاي وي منصوب كرد
بيانيه مهم مجمع اصلاح طلبان استان خوزستان:
این چه شیوه ای است که همایشی وزین و منطقی با حضور شخصیت هایی دلسوز از سراسر استان که دل در گرو نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش در جهت کاستن و رفع مشکلات مردم دارند تحت الشعاع سخنی لغو که موردمخالفت شدید همه حاضرین هم واقع شده بود، قرار گیرد؟
پايگاه خبري تحليلي حكمت خبر بررسي مي كند:
اسكندر لطفعلي زاده عضو علي البدل شوراي شهر فعلي و کانديداي دوره پنجم انتخابات شوراي اسلامي شهر اهواز در حال حاضر از اقبال عمومي مناسبي در بين لايه هاي مختلف اجتماعي مردم اهواز برخوردار است.
انتصاب قدرت اله حاجي زاده به سمت قائم مقام معاونت نظارت و ارزيابي بر عملكرد ستادهاي انتخاباتهاي دكتر روحاني در استان خوزستان
گزارش حکمت خبر از:
باتوجه به انتخابات پیش روی بهترین زمان را برای این نشست و تجدید دیدار با دوستان مستقل انتخاب کرده ایم تا نسبت به مسائل روز بررسی و گفتگویی داشته باشیم و موجودیت گروه مستقلین اهوازی را اعلام نمائیم.
مسأله مهم اين است كه اثرهاي شهري، نمادها، مجسمه ها و المانهاي شهري چقدر در جایگاه واقعی خود قرار دارند؟ چقدر بیان زیبایي شناسانه دارند؟ چه رابطه ای با فرهنگ و تمدن ما دارند؟
دست نوشته طنز آميز مشاور مديركل آموزش و پرورش خوزستان خطاب به محمد تقي زاده:
حتی امکان یک خداحافظی مختصر از همکاران اداری چندین و چند ساله هم عملا سلب و دیدار به قیامت شد!
عضو ارشد شوراي مركزي حزب كارگزاران سازندگي ايران اسلامي در نشست نوروزي اصلاح طلبان رامهرمز:
محمد مراد مانگشتي با انتقاد از عملكرد نامطلوب اصلاح طلبان رامهرمز طي بيست سال گذشته و در انتخاباتهاي مجلس و شوراي شهر عنوان كرد يكي از آسيب هايي كه طي ادوار مختلف گريبانگير جريان اصلاحات در رامهرمز شده است اين است كه فعالين سياسي و اصلاح طلب رامهرمزي اكثرا با برند اصلاحات فعاليت سياسي خود را آغاز مي كنند اما در موعد انتخابات قومي و طايفه اي رفتار مي كنند.
گاف رخ داده در اين نامه هنگامي اتفاق افتاد كه موسوي در نامه اش به شريعتي، تاريخي را قيد كرد كه در آن تاريخ غلامرضا شريعتي اصلا استاندار خوزستان نبوده است و عبدالحسن مقتدايي عهده دار اين سمت بود!
در صد و نهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه مطرح شد؛
سخنگوی قوه قضاییه گفت: دولت و مجلس در اجرای طرح کادستر به قوه قضاییه کمک کنند تا مشکلات ایجاد شده حل شود.
  از ۲

حکمت خبر