کد خبر : ۳۵۱
تاریخ انتشار : ۱۳:۰۴ - ۰۲ مهر ۱۳۹۸
مهدی مرادی مهمان نشست ادبی «دو پنجره» در استان اصفهان می‌شود.

به گزارش ایسنا، این برنامه به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان برگزار می‌شود. در این نشست‌ها اعضای نوجوان مراکز فرهنگی ـ ‌هنری کانون با حضور شاعران و نویسندگان به نقد و بررسی آثار آن‌ها می‌پردازند.

نشست‌ ادبی «دو پنجره» از برنامه‌های پرمخاطب آفرینش‌های ادبی و هنری کانون است که هر سال در ۳۱ استان کشور اجرا می‌شود و امسال دوازدهمین سال اجرای خود را پشت سر می‌گذارد.

در نیمه‌ دوم سال جاری نیز قرار است این نشست‌ها در سایر استان‌های کشور برپا شود و همزمان با هفته‌ کتاب و کتاب‌خوانی، هوشنگ مرادی‌کرمانی مهمان نوجوانان چهارمحال و بختیاری است و حمیدرضا شاه‌آبادی به استان‌های آذربایجان شرقی و خراسان شمالی سفر می‌کند.
 
هم‌چنین شاهین رهنما در زنجان، مهدی مرادی در اصفهان، حسین تولایی در ایلام، مهدی رجبی در خراسان رضوی و فرهاد حسن‌زاده در استان قم مهمان برنامه‌ دو پنجره خواهند بود. مهدی مرادی، نویسنده و شاعر آثار کودک و نوجوان و شاعر شعر بزرگسال، متولد اول اسفند 1356 در اهواز، دانشجوی مقطع دکتری زبان‌شناسی و هم‌اکنون دبیر زبان انگلیسی دبیرستان‌های این شهر است.

از این شاعر تاکنون چند مجموعه شعر با نام‌های «کلاغ سه‌شنبه»، «بعضی از ما»، «ساعت بدون تیک‌تاک» و «پوست دیگر نمی‌تواند مخفی‌ام کند» منتشر شده است. همچنین مجموعه شعرهای نوجوان «کلاغ سه‌شنبه» و «آوازهای سیب‌زمینی» او به خط بریل برای استفاده نابینایان و کم‌بینایان منتشر شده است.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: