کد خبر : ۳۳۰
تاریخ انتشار : ۰۹:۳۳ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۷
جوانان و درهای بسته
جوانان، متخصص و باسواد اند و باید راه برای آنان باز شود و پشت در نمانند.

به گزارش سایت اخبار حکمت؛ غلامرضا شریعتی شامگاه پنج شنبه، نهم اسفندماه ۹۷ در آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، جوانان را ماهر و تخصصی خواند و گفت: اگر بیش از پیش به جوانان تکیه شود و کار به دست جوانان سپرده شود از تجربیات گذشته هم استفاده کنیم می توان گام های بلندی در مسیر پیشرفت کشور برداشت.

وی افزود: جوانان امروز از جوانان ۴۰ سال پیش با سواد تر و از لحاظ علمی و تخصصی آگاه تر و به فنون روز دنیا مجهز تر هستند و نباید پشت در بمانند.

شریعتی با اشاره به اینکه ایران طی ۴۰ سال گذشته به چه جایگاهی رسیده است خاطر نشان کرد: امید است با تکیه برا جوانان، ۴۰ سال آینده دستاورد ها بسیار فراتر از چیزهایی باشد که تا الان ایجاد شده است.
  
غلامرضا شریعتی در ادامه به حوزه کشاورزی اشاره کرد و اظهار کرد:  حوزه کشاورزی یکی از قسمت های مهم است که اهمیت غذایی کشور را حفظ می کند تا با تکیه بر آن بتوان استقرار سیاسی کشور را حفظ کرد و برای تصمیم گیری در اداره کشور وابستگی نباشد.

وی افزود: علیرغم جنگ تحمیلی هشت ساله و تحریم های ظالمانه ایران در ۴۰ سال گذشته تولید محصولات کشاورزی خوزستان از ۲ میلیون تن به ۱۶ میلیون تن رسیده است و تولید گندم از ۲۵۰ هزار تن به ۲ میلیون تن رسیده است.

استاندار خوزستان در ادامه از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی در این زمینه نام برد و اذعان داشت: تولید شکر ما ۲۵۰ هزار تن بود و با چغندر شاید به ۴۰۰ هزار تن نمی رسیده الان در خوزستان بیش از  ۸۰۰ هزار تن تولید شکر داریم.

گفتنی ست نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ۹ اسفند الی ۱۲ اسفند از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل نمایشگاه های بین المللی اهواز پذیرای بازدید کنندگان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: