کد خبر : ۳۲۸
تاریخ انتشار : ۰۹:۴۲ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۷
احساس خطر
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اهواز گفت: رئیس اتاق بازرگانی اهواز نسبت به جایگاه خود احساس خطر کرده است و اجازه ورود افراد شایسته و کارامد به این عرصه را نمی دهد.

صفدر پیر مرادی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سایت اخبار حکمت دلیل انصراف خود از حضور در انتخابات نهمین دوره اتاق بازرگانی را اینگونه توضیح داد: در این دوره سعی شد که افراد توانمندی به جمع اتاق بازرگانی اضافه شوند تا مطالبه گری بیشتری را برای بخش خصوصی شاهد باشیم و ائتلاف قوی تری را در اتاق بازرگانی اهواز تشکیل دهیم ولی متاسفانه علیرغم  تمام تلاشی که صورت گرفت با این امر موافقت نشد.

وی افزود: حضور من بدون حضور افراد توانمند منفعتی  ندارد و با این افرادی که در حال حاضر در اتاق بازرگانی هستند کاری پیش نمی رود و لذا تصمیم گرفتم استعفا بدهم.

پیرمرادی در ادامه از دو نفر از افراد توانمند نام برد و گفت: سعید ممبینی ریئس اصناف کشور برای بخش بازرگانی و عبدالستار نوذری برای بخش کشاورزی و حضور در ائتلاف اخلاق و اقتصاد اعلام آمادگی کردند که با مخالفت رئیس اتاق بازگانی اهواز مواجه شد.

این عضو اتاق بازرگانی خاطر نشان کرد: رئیس اتاق بازرگانی اهواز از ابتدا با حضور این افراد مخالفتی نداشت ولی در ادامه از این امر سر باز زد.

پیرمرادی در پاسخ به این سوال که دلیل مخالف شهلا عموری نسبت به ورود این افراد چه چیزی است تاکید کرد: افرادی رئیس اتاق بازگانی را تحت تاثیر حرف های خود قرار می دهند و باعث جلوگیری از بکار گیری افراد توانمند می شوند.

وی در ادامه از این فرد نام برد و گفت: سید سلطان حسینی یکی از اعضای اتاق بازرگانی است که با نزدیک دانستن خود به رئیس اتاق نظرات وی را تحت تاثیر قرار می دهد.

گفتنی است صفدر پیرمرادی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اهواز، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران و کمسیون کشاورزی اتاق ایران در حالی از حضور در انتخابات دوره نهم اتاق بازرگانی اهواز انصراف داده است که علاوه بر این، عضو هیات مدیره و خزانه دار انجمن جوجه یکروزه کشور و عضو هیات مدیره تعاونی زنجیره های  تولید مرغ کشور است. وی همچنین با داشتن تنها زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ در استان خوزستان با اشتغالزایی ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم زمینه تولید ۵۰ هزار تن گوشت مرغ را در یک دوره فراهم آورده است که این خود سهم بسزایی در تنظیم بازار مرغ استان خوزستان دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: