کد خبر : ۳۱۶
تاریخ انتشار : ۱۴:۲۲ - ۲۸ آذر ۱۳۹۷
روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز
مراسم تجلیل از بازنشستگان آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز در مجموعه آموزشی رفاهی این ناحیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز در ابتدای این مراسم اسکندر آرامی مدیریت این ناحیه گفت: بسیار خرسندیم که خداوند این توفیق را به ما عطا کرد تا امسال هم بتوانیم مراسم تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان را برگزار کنیم. وی ادامه داد: معلمان حق بزرگی بر گردن سایر افراد جامعه دارند زیرا 30 سال با سختی های فراوان برای تعلیم و تربیت دانش آموزان می کوشند و تمام تلاش خود را می کنند تا فرزندانی صالح تحویل جامعه دهند.

در ادامه محمد تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان در سخنانی گفت: بزرگترین سرمایه هر ملتی انسان های آن ملت هستند. بخصوص افراد تحصیل کرده و فرهنگی که باید قدر این سرمایه ها را دانست. وی با بیان این که معلمی شغل انبیاست افزود: تمام پیامبران الهی رسالتشان تعلیم و تربیت و دعوت به خدا پرستی بوده و معلمان نیز رسالتشان جز این نیست. پس حق آن است که جهت تجلیل از این بزرگواران برنامه هایی در خور و در شان و منزلتشان برپا کنیم.

تقی زاده ادامه داد: بازنشستگی به این معنا نیست که دیگر شما بزرگواران کار و فعالیت خود را متوقف کنید، بلکه باید با در اختیار گذاشتن تجربیات خود به جوان ترها آنها نیز بیاموزند که چگونه علم آموزی کنند و دانش آموزانی بهتر و بهتر داشته باشیم.

گفتنی است این مراسم شامل برنامه های شاد و متنوعی بود که به سمع و نظر عزیزان پیشکسوت رسید .نام:
ایمیل:
* نظر: