کد خبر : ۳۱۵
تاریخ انتشار : ۱۷:۳۶ - ۲۵ آذر ۱۳۹۷
معاون استاندار:
معاون استاندار در امور اقتصادی و سرمایه گذاری گفت: اگر دستگاهی در اشتغال حوزه ی گردشگری کم کاری کند مطابق قانون با او برخورد می شود.

سید علی بحرینی مقدم با بیان اینکه برای نظارت کافی بر روی عملکرد دستگاه ها در حوزه ی اشتغال گردشگری شخصا ورود می کند گفت: چنانچه دستگاه ها همکاری لازم را نداشته باشند با آنها برخورد می شود. 

بحرینی مقدم در ادامه با اشاره به ظرفیت های استان خوزستان درایجاد اشتغال حوزه گردشگری با قدردانی از عملکرد فعالان سرمایه گذاری در این بخش اظهار کرد: موانعی مانند صدور مجوز و تامین زیر ساخت ها، بر سر راه سرمایه گذاران وجود دارد که باید با پیگیری تمام دستگاه های متولی رفع شود. 
 
ضرب الاجل یک هفته ای 

رئیس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه مشکلات فعالان سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فقط در بخش آب و برق حل شده است اذعان داشت: این مشکلات همچنان در حوزه جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، و راه سازی به قوت خود باقی است. 

شهلا عموری افزود: به دستگاه ها مهلت یک هفته ای داده شده است و چنانچه دستگاه های مذکور به وظایف خود عمل نکنند، شورای گفت و گو طبق قانون با آنها برخورد می شود. 
 
گفتنی ست  سی و چهارمین شورای گفت و گوی دولت با بخش خصوصی در روز شنبه بیست و چهارم آذرماه ۹۷ به همت اتاق بازرگانی اهواز وبا رویکرد بررسی مراتب اعتراض فعالان بخش خصوصی نسبت به زمان بر بودن پروسه ی اخذ مجوز های مورد نیاز جهت احداث تاسیسات گردشگری برگزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: