کد خبر : ۳۱۴
تاریخ انتشار : ۱۸:۰۲ - ۲۴ آذر ۱۳۹۷
استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان گفت: مشارکت های عمومی و خصوصی در بخش میانی بدنه دولت جدی گرفته نشده است.


به گزارش سایت اخبار حکمت؛ غلامرضا شریعتی با اشاره به اینکه مدیران استانی، خصوصی سازی را جدی نمی‌گیرند اذعان داشت: علارغم اینکه مشارکت های عمومی،خصوصی جز سیاست های جدی دولت است لازم است که مدیران میانی استان به این بخش اهتمام ویژه داشته باشند.

 وی افزود: این شاخص در ارزیابی عملکرد مدیران و همچنین تخصیص اعتبارات دستگاهی لحاظ می‌شود و لازم است دستگاه ها تا پایان سال عملکرد خود را در رابطه با این شاخص ارائه دهند.

استاندار خوزستان در دهمین جلسه ی شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه شاخص های حوزه ی سلامت، اقتصاد و زیر بنایی باید با متوسط میانگین کشوری مقایسه شود، گفت: لازم است  دستگاه های اجرایی، عملکرد خود را با اصل ششم توسعه منطبق کنند.

شریعتی در ادامه با اشاره به اخذ مجوز احداث ۵۰ ورژانس شهری و جاده ای اظهار داشت: عقب ماندگی های استان در مسائل مربوط به راهداری و حمل و نقل جاده ای باید مشخص و با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت جبران شود.

غلامرضا شریعتی با اذعان به اینکه آمار ارائه شده توسط بانک مرکزی مرجع در نظر گرفته نمی‌شود، بیان کرد: مرجع آماری در استان خوزستان برای مدیریت و برنامه ریزی، مرکز آمار است.

حفظ وضع موجود در اشتغال

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان نیز با اشاره به اعتراضات کارگران گروه ملی خاطر نشان کرد: کارگروه اقتصادی باید بیش از اینکه در پی ایجاد اشتغال جدید باشد، به حفظ وضع موجود در گروه های صنعتی و کارگری اهتمام ورزد تا شاهد اینگونه اعتراضات نباشیم.

امید حاجتی اذعان داشت: کارگروه سلامت گزارش عملکرد را به صورت کمی و شاخص مند ارائه دهد.

حاجتی در پایان با اشاره به مصوبات جلسه اظهار کرد: طرح هادی شهر کوت سید نعیم پس از اصلاح ایرادات به تصویب اعضای جلسه رسید.همچنین روند سرمایه گزاری صنایع میان دستی و پایین دستی شهرستان امیدیه و یک مجموعه ی پرورش کروکودیل در آبان انجام می شود.نام:
ایمیل:
* نظر: