کد خبر : ۳۱۰
تاریخ انتشار : ۱۱:۴۵ - ۱۷ آذر ۱۳۹۷
شخم زدن گسترده و تخریب درختان شهر سرداران


به گزارش پایگاه خبری اروند؛ روز جمعه مورخ 97/09/16 ساعت 11/30 دقیقه افرادی از شهرک شهید نورمحمدی به همراه ۵ دستگاه تراکتور با ورود به قسمت هایی از بیشه زارهای شهر سرداران، اقدام به شخم زدن گسترده و تخریب درختان نمودند. که این امر سبب آزردگی خاطر شهروندان محترم سرداران را به دنبال داشت و با حضور در محل اعتراض خود را به این امر اعلام نمودند.

با اطلاع اعضای شورای اسلامی شهر سرداران و دعوت مردم به حفظ آرامش و خویشتن داری، ضمن تماس تلفنی با فرماندار محترم شهرستان شوشتر، فرماندهی محترم نیروی انتظامی و حفاظت منابع طبیعی با تآکید ویژه فرماندار محترم جناب آقاب مهندس پنبه دانه پورمبنی بر، برخورد قاطع با عاملین این تخریب وتصرف غیر قانونی نمودند.

راس ساعت ۱۲:۳۰ اکیپی متشکل از حفاظت منابع طبیعی و نیروی انتظامی در محل حاضر شده و با همکاری جوانان شهر سرداران مانع از ادامه این تعرض، تخریب، تصرف عدوانی و اقدام به بازداشت عوامل نمودند.

علیهذا مطابق اصل پنجاهم قانون اساسی، چنین تعرض و تخریب گسترده در اراضی بیشه زارهای شهر سرداران و تصرف اراضی جنگلی و ملی نیازمند برخورد قاطع، حفظ و صیانت ازجنگل ها و منابع طبیعی است.

نام:
ایمیل:
* نظر: