کد خبر : ۳۰۸
تاریخ انتشار : ۱۲:۳۴ - ۰۷ آذر ۱۳۹۷
رئیس شورای سیاستگزاری جشنواره سلام:
رئیس شورای سیاست گزاری و هیات داوران جشنواره سلام با اشاره به هدف و اهمیت برگزاری این جشنواره اظهار کرد: باتوجه به صنعت خیز بودن استان خوزستان، اطلاع رسانی دقیق در بحران های لحظه ای از جمله ریزگردها، مشکلات زیرساختی، اعتراضات کارگری، باران های موسمی و ... ضروری به نظر می رسدو باید یک کار تکنیکی در این زمینه صورت پذیرد.


به گزارش سایت اخبار حکمت، رئیس شورای سیاست گزاری و هیات داوران جشنواره سلام با اشاره به هدف و اهمیت برگزاری این جشنواره اظهار کرد: باتوجه به صنعت خیز بودن استان خوزستان، اطلاع رسانی دقیق در بحران های لحظه ای از جمله ریزگردها، مشکلات زیرساختی، اعتراضات کارگری، باران های موسمی و ... ضروری به نظر می رسدو باید یک کار تکنیکی در این زمینه صورت پذیرد.

سید فضل الدین موسوی گفت: روابط عمومی یک حرفه و فن محسوب می شود و صرفا یک تئوری خالی نیست. مسئولان روابط عمومی در واقع اولین کسانی هستند که باید فضای اطلاع رسانی را دریافت و پس از مکانیزه کردن، آن را به مخاطب منتقل کنند.

وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به روابط عمومی مطلوب، آموزش لازم است افزود: نام این جشنواره تامین شاخص های ارزیابی و انتخاب روابط عمومی برتر است.

دبیر جشنواره ی سلام در ادامه اظهار داشت: شاخصه های استاندارد ارزیابی روابط عمومی های استان در دست تدوین است و پس از تصویب استاندار خوزستان، به ادارات و سایر ارگان ها ابلاغ می شود.

وی افزود: در جشنواره ی سلام، ۸ محور اصلی برای ارزیابی وجود دارد: ۱) آموزش، پژوهش و افکار سنجی ۲) انتشارات ۳) برنامه ریزی سالیانه ۴) ارتباطات الکترونیک ۵) ارتباطات رسانه ای و فضای مجازی ۶) فعالیت های فرهنگی هنری ۸) انتخاب کارشناس برتر.

وی در ادامه گفت: انتخاب کارشناس برتر و انتخاب مدیران ارتباط گستر که برای اولین بار اتفاق می افتد، به عنوان بخش های ویژه این جشنواره معرفی می شوند.

انتخاب روابط عمومی برتر

مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان در اولین نشست خبری چهارمین جشنواره ی سلام  با اشاه به بندهای ۸ گانه ی ارزیابی گفت: در هر بند ۳ روابط عمومی برگزیده می شوند. سپس از بین ۳ برگزیده، یکی به عنوان روابط عمومی شاخص انتخاب می شود و در نهایت از ۸ روابط عمومی شاخص، یک روابط عمومی به عنوان برتر دست می یابد.

سعید رضوانی با اشاره با تامین هزینه های برگزاری جشنواره سلام اظهار کرد: از جانب استانداری هیچ اعتباری در این زمینه تخصیص داده نشده است و کلیه ی هزینه ها از طریق اسپانسر بخش خصوصی  تامین می شود.

وی افزود: کلیه ادارات و روابط عمومی های شرکت کننده در جشنواره که به عنوان اسپانسر حضور دارند، برای رقابت، از سایر روابط عمومی ها جدا شده و به صورت جداگانه ارزیابی می شوند تا از شایعات در این زمینه جلوگیری شود.

لازم به ذکر است دستگاه های اجرایی جهت کسب اطلاعات بیشتر از روز شنبه نهم آذرماه ۹۶ میتوانند با مراجعه به سایت prrd.ir شاخص های ارزیابی عملکرد را دریافت کنند. هم چنین تمامی اخبار و اطلاعات از جمله زمانبندی جشنواره، از طریق دبیرخانه ی روابط عمومی استانداری قابل پیگیری است.


نام:
ایمیل:
* نظر: