کد خبر : ۳۰۳
تاریخ انتشار : ۰۰:۰۵ - ۲۶ آبان ۱۳۹۷
ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد خوزستان طی مراسمی با حضور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری، رضا رحمانی وزیر صمت و دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح گردید.

در آیین افتتاحیه ورزشگاه فولاد خوزستان رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد اشتغال گفت: اگر بخواهیم مشکلات اساسی مانند بیکاری، فقر و تورم حل شوند باید به تولید کشور توجه‌ای ویژه داشته باشیم.

رحمانی با اشاره به اینکه بخش مولد اقتصادی کشور صنعت، معدن و کشاورزی است، گفت: مقدار سهم وزارت صمت در بخش مولد ۶۳ درصد و مابقی آن در بخش جی.‌دی.‌پی (تولید ناخالص داخلی) است و با این رویکرد توانسته‌ایم اشتغال‌زایی کنیم.

وی در ادامه افزود: فولاد خوزستان در صادرات رتبه ممتاز را کسب کرده است و در بازگشت ارز به چرخه اقتصاد ملی، جایگاه نخست را بدست آورد.

رحمانی در ادامه سخنان خود با تاکید بر لزوم توجه به حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در کنار اشتغال زایی از کلنگ زنی پروژه احداث کارخانه مگا مدول آهن اسنفجی (زمزم۳) خبر داد و گفت: یکی دیگر از طرح های موفق و موثردر ایجاد اشتغال، برنامه ریزی و طراحی احداث کارخانه زمزم ۳ است که اکنون شرکت فولادخوزستان با عملکرد مثبت خود، سرآمد این حوزه شده است .

نام:
ایمیل:
* نظر: