کد خبر : ۲۹۹
تاریخ انتشار : ۱۰:۰۵ - ۳۰ مهر ۱۳۹۷
نماینده ی مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون 60 هزار پست خالی در ادارات استان خوزستان وجود دارد و با به كارگيري جوانان در سازمان ها، استان خوزستان از بن بست اشتغال خارج مي شود.

 به گزارش سایت اخبار حکمت، اقبال محمدیان با اشاره به جلسه اي كه بعد از حادثه تروريستي شهريور ماه با حضور مسئولان كشوري برگزارشد، افزود: تهدیدها رامی توان به فرصت خدمت تبدیل کرد. پس از حادثه ی تروریستی به درخواست نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر اطلاعات، وزیر کشور، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استانی جلسه ای چهار ساعته در صحن غیرعلنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد. به دستور رئیس مجلس در این جلسه، به کارگیری نیروی انسانی در ادارات استان خوزستان به تصویب و در شورای امنیت ملی مطرح شد.

محمدیان در ادامه گفت: از دیگر مصوبات این جلسه می توان به افزایش بودجه استان خوزستان برای تکمیل پروژه های استانی و تشکیل کارگروه براي بررسی مشکلات کلان استان از جمله تامین آب شرب 4هزار و 170 روستای استان، تامین آب آشامیدنی 58 شهر استان، افزایش منابع مالی، تثبیت پدیده ی ریز گردها در استان و ... اشاره کرد.

امید به آینده
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به میزبانی خوزستان در ایام اربعین حسینی گفت: مدیران و دست اندر کاران اگر کم کاری وجو دارد ورود بکنند وضعف ها را برطرف کنند. مرزهای شلمچه و چذابه آمادگی لازم برای پذیرایی از زوار اربعین حسینی را دارا هستند.

وی افزود: در شرایط کنونی، جامعه ما به بارقه های امید نیاز دارد امید است که کشور را سر پا نگه می دارد و آینده ی روشن را ترسیم می کند. ما باید سعی کنیم با شیوه های امروزی کارهای بدیع و تاثیر گذار انجام دهیم و باید در این مسیر از نخبگان و فرهیختگان جامعه بهره مند شویم.

نام:
ایمیل:
* نظر: