کد خبر : ۱۶۵
تاریخ انتشار : ۱۰:۰۱ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
معاون توسعه مدیریت ‌و‌منابع انسانی استانداری خوزستان تصریح کرد: محوریت نمایشگاه توسعه و به نمایش گذاشتن عملکرد دستگاه های اجرایی در استان است ولی چه بهتر است غرفه ای جهت فعالیت های توسعه ای استان و اقدامات دولت تدبیر امید در این مدت در غالب پکیج توسعه استان به عرض مردم رسانده شود. زیرا قدم های بزرگی برای مردم برداشته شد.


آراس-مریم کروشاوی

جمال عالمی نیسی‌ معاون توسعه مدیریت ‌و‌منابع انسانی استانداری خوزستان در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هفته دولت با اشاره به وضعیت آب و هوایی استان در زمان برگزاری این همایش و لزوم ایجاد رفاه و امنیت در این شرایط گفت: این همایش مانند سال گذشته در محل نمایشگاه دائمی برگزار خواهد شد. دیدگاه خوبی که در این همایش مد نظر ما است و در نهایت استفاده از رسانه ها خواهد بود. 

وی در رابطه با تاخیر در استارت  پروژه آماده سازی غرفه ها و هماهنگی این همایش عنوان کرد: برای برنامه ریزی همایش هفته دولت نیاز به زمان بیشتری بود اما متاسفانه با زهم شاهد دقیقه نودی عمل کردن در این موضوع هستیم. لذا در این فرصت باقی مانده نیاز به ایجاد کارگروه همایش هفته دولت داریم. از روابط عمومی استانداری در خواست داریم تا از فردا نسبت به تشکیل این کمیته همفکری و اهتمام بورزد.

معاون توسعه مدیریت ‌و‌ منابع انسانی استانداری خوزستان تصریح کرد: محوریت نمایشگاه توسعه و به نمایش گذاشتن عملکرد دستگاه های اجرایی در استان است ولی چه بهتر است غرفه ای جهت فعالیت های توسعه ای استان و اقدامات دولت تدبیر امید در این مدت در غالب پکیج توسعه استان به عرض مردم رسانده شود. زیرا قدم های بزرگی برای مردم برداشته شد.

وی ضمن تاکید بر گرامی داشتن یاد شهدا در هفته دولت خاطر نشان کرد: در بحث برنامه های هنری فرهنگی روا است که از شخصیت های هنری کشوری دعوت به عمل آید و برنامه هایی مفرح در مکان عمومی جهت بهره بردن مردم از این مراسم ها در نظر گرفته شود. اداره کل ارشاد و میراث فرهنگی که غایبین جلسه هستند بهتر بود تا حضور پیدا می کردند و در خصوص ایجاد برنامه هایی جهت تغییر رو حیه شهروندان در هفته دولت تبادل نظر می شد. 

جمال عالمی نیسی یاد آور شد: لازم است کمیته ای زیر نظر دفتر فنی استانداری برگزار شود تا پروژه های عمرانی در هفته دولت با حضور مسئولین استانی و‌شخصیت های شهرستان ها صورت پذیرد. پروژه های کوچک با حضور فرمانداران شهرستان ها  و‌ پروژه های بزرگ که نیاز به حضور وزیران مانند وزیر بهداشت درمان که حضور وی پیش بینی می شود، افتتاح خواهند شد.

فرانک موسوی در ادامه جلسه با ارائه پیشنهادی جهت بالا بردن سطح کیفی نمایشگاه گفت: باتوجه به طرح خطر سنجی خانوارها، علوم پزشکی می تواند در حاشیه نمایشگاه این طرح را رایگان ارائه دهد و خدمات مشاوره ای در رابطه‌ با مباحث مختلف مهارت های زندگی را به عموم مردم آموزش دهد.
                        
گفتنی است محل برگزاری مراسم های عمومی درزمین ۲هزار متر مربعی در محدوده نمایشگاه یا پارک ساحلی خواهد بود.

در این جلسه پیشنهاداتی جهت بالا بردن کیفیت برگزاری همایش هفته دولت از سوی مسئولان مربوطه ارائه شد که به این شرح است:

ایجاد فضای مناسب جهت ادا کردن فریضه نماز که با این پیشنهاد موافقت شد.

ارائه دستاوردهای نهاد های مهم و پروژه های عظیم استانی در قالب ماکت و سالنی مسقف جهت حضور عموم مردم برای بهره بردن از مراسم ها در نظر گرفته شود. 

یک بار برای همیشه با انجام مطالعه دقیق مانع هدر رفت هزینه ها شویم، ساختار قرفه ها به گونه ای طراحی و تکمیل شود که نیاز نباشد هرسال دغدغه ساخت غرفه را داشته باشیم.   
نام:
ایمیل:
* نظر: